O Naszej Firmie

Kim Jesteśmy?

Tragarzówka to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, oferująca szeroki wachlarz usług i kompetentny zespół specjalistów.
Gwarantujemy niezwykle krótkie czasy realizacji i przystępne ceny.

Tragarzówka - przewozy w Gdańsku i w całym Trójmieście.
Dojedziemy wszędzie.

Dojedziemy Wszędzie

Nasza siedziba mieści się w Trójmiaście, jednakże obsługujemy klientów w całej Polsce - dowieziemy Państwa przedmioty wszędzie.

Bezpieczny transport w trójmieście.

Gwarantujemy Bezpieczeństwo

Przed transportem zabezpieczamy odpowiednio wszystkie przedmioty, stosując odpowiednie kartony i taśmy pakowe, a także folię bombelkową.

Punktualny dojazd.

Dostarczamy Na Czas

Umożliwiamy usługę dostaczenia przesyłek na żądaną godzinę - umożliwia to Klientom uprzednie przygotowanie miejsca docelowego.

Poznaj Nasz Zespół

Jakub Majchrowicz

Właściciel

Kierowca

Pracownik

Pracownik

Co Powoduje, Że Jesteśmy Najlepsi

Dostępność 24/7

Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Odpowiednie Pojazdy

Posiadamy pojazdy przeznaczone do transportu małych i dużych towarów

Wykwalifikowana Kadra

Nasz zespół to ludzie pełni energii i rzetelnie wykonywujący swoją pracę

Obsługujemy Całą Polskę

Głównie działamy na terenie Trójmiasta, ale osługujemy klientów w całej Polsce

Telefoniczna Wycena

Umawiamy wyceny i terminy realizacji telefonicznie, nie tracąc czasu Klienta

Najszybszy Czas Realizacji

Cechuje nas bardzo szybki czas działania i transportu

Przeprowadzimy Waszą przeprowadzkę od A do Z.

NAPISZ DO NAS

Co Mówią O Nas Nasi Klienci

Szczerze Polecam

05 czerwca 2015

Bardzo polecam tragarzówkę. 2 panów z pozytywnym nastawieniem, którzy szybko pracują i nie robią problemów. Poza tym naprawdę tanio i z dbałością o meble. Na pewno ponownie skorzystam jeśli zajdzie potrzeba.

Łukasz

Najlepszy Serwis Przeprowadzkowy

15 lipca 2015

Bardzo polecam skorzystać z usług Tragarzówki - panowie bardzo sprawnie wszystko zapakowali i przewieźli, poradzili sobie nawet z ciężkimi ładunkami. Do tego są bardzo mili i uśmiechnięci, a ceny konkurencyjne, więc nic tylko korzystać.

Zuzanna

Polecam

26 września 2015

Panowie sympatyczni, punktualni i bardzo dobrze zorganizowani. Szybko uporali się z moją przeprowadzką - mimo, że łatwo nie było :) Przy kolejnej przeprowadzce na pewno też skorzystam.

Magdalena

Przeprowadzka Do Warszawy

sydney,australia

Panowie sprawnie i profesjonalnie zapakowali i przetranspotrowali nasze rzeczy z Gdanska do Warszawy w jeden dzień. Super organizacja i solidna ekipa. Polecam.

Kasia

Serdecznie polecam!

08 kwietnia 2016

Potrzebowałam pomocy z wniesieniem ciężkich materiałów budowlanych na 3-cie piętro. Panowie stawili się punktualnie na ustaloną godzinę i w werwą zabrali się do pracy. Materiały dotarły na górę w ekspresowym tempie, byłam pod wrażeniem zorganizowania. Kulturalnie i profesjonalnie. Wielki plus dla za błyskawiczny kontakt telefoniczny/mailowy. Z czystym sumieniem mogę polecić Panów z Tragarzówki.

Magdalena

W 100 % polecam

01 marca 2017

Miałam szczęście, że trafiłam na tą firmę. Super zorganizowana ekipa, bardzo miła i profesjonalna. Panowie zjawili się w kilku lokalizacjach, nie było problemu z bardzo ciężkim bagażem i bez problemu zgodzili się na opóźnienie wyjazdu z transportem na trasie Gdańsk- Szczecin, żebym mogła spokojnie zjawić się w Szczecinie przed ekipą. Wszystko w tej samej ustalonej kwocie na początku rozmowy. Jeszcze raz bardzo dziękuję i z ręką na sercu polecam.

Hanna