Przeprowadzki mieszkań

Ze względu na rosnące wymagania klientów i nasz nieustanny rozwój, oferujemy przeprowadzki aż w trzech wariatach cenowych, sprawdź jakich usług potrzebujesz i ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Przeprowadzka ekonomiczna? Tania przeprowadzka standardowa  lub przeprowadzka kompleksowa.

Przeprowadzki mieszkań w Gdańsku realizujemy już od 10 lat, skorzystaj z naszego doświadczenia. 

Każda realizowana przez nas usługa jest objęta ubezpieczenim OC. Jako firma przeprowadzkowa jesteśmy ubezpieczeni od wszelkich zdarzeń losowych. 

Twoje meble będą w dobrych rękach! 

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę vat +23%.

Zapewniamy

Zabezpieczenie mebli i sprzętów
Pakowanie w kartony  
Kompleksowy załadunek i rozładunek mienia
Elastyczne godziny pracy

Cennik przeprowadzek

Przeprowadzka ekonomiczna

199 pln/h

W Gdańsku:

0 zł za podstawienie 0 zł za kilometry
0 ukrytych kosztów


minimalne zamówienie 2 h
Pracownicy
Pracownicy
Stretch
Narzędzia
Kartony
Papier
Taśma
Worki

Przeprowadzka ekonomiczna to najtańsza wersja naszych usług. W tej cenie oferujemy wyposażony i przystosowany do przeprowadzki meblowóz 22 m3, wyposażony w pasy transportowe, materiały do zabezpieczenia. Do dyspozycji klienta są również wózki do mebli. Przeprowadzka ekonomiczna nie obejmuje usługi noszenia, w cenie jest tylko samochód oraz kierowca, który zabezpiecza, układa meble na czas transportu. Będzie to idealna opcja dla klientów którzy mogą we własnym zakresie np. ze szwagrem wynieść i wnieść meble oraz pozostałe wyposażenie mieszkania. 

Przeprowadzka standardowa

299 pln/h

W Gdańsku:

0 zł za podstawienie 0 zł za kilometry
0 ukrytych kosztów
minimalne zamówienie 2 h

Ubezpieczenie przeprowadzki
Samochód
Pracownicy
Stretch
Narzędzia
Kartony
Papier
Taśma
Worki

Przeprowadzka standardowa jest najczęściej wybieraną opcją, polega ona na tym, że po Państwa stronie jest spakowanie zawartości mebli oraz drobnego wyposażenia w kartony i worki, natomiast meblami zajmujemy się my. W dniu przeprowadzki meble powinny być puste, zabezpieczymy je folią stretch aby nie otworzyły się w trakcie noszenia. Wyniesiemy z mieszkania, na samochodzie zabezpieczymy kocami transportowymi i pasami. Następnie przewieziemy, wniesiemy oraz ustawimy w nowej lokalizacji. W cenie jest ekipa dwuosobowa, folia stretch, meblowóz 22 m3 i oczywiście pozytywne nastawienie. Jeśli mają Państwo na wyposażeniu pianino, fortepian, sejf, lodówkę side by side lub inny gabaryt powyżej 100 kg należy nas o tym poinformować – wycena indywidualna.  

Przeprowadzka kompleksowa

599 pln/h

W Gdańsku:

0 zł za podstawienie 0 zł za kilometry
0 ukrytych kosztów

Pakowanie w kartony
Materiały pakowe w cenie

Ubezpieczenie przeprowadzki
Samochód
Pracownicy
Stretch
Narzędzia
Kartony
Papier
Taśma
Worki

Przeprowadza kompleksowa polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy wyposażeni we wszystkie niezbędne materiały pakowe: kartony do przeprowadzki, folie stretch, taśmy klejące, papier pakowy, koce transportowe. Wszystkie materiały pakowe są wliczone w cenę przeprowadzki. Zajmiemy się pakowaniem w kartony, wyniesieniem oraz wniesieniem. Rzeczy spakowane przez nas objęte są ubezpieczeniem OC. Usługa ta jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta. W cenie jest ekipa, meblowóz , materiały pakowe.

Każda przeprowadzka jest inna i rządzi się swoimi prawami, więc jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń lub napisz.