Przeprowadzki mieszkań

Ze względu na rosnące wymagania klientów i nasz nieustanny rozwój, oferujemy przeprowadzki w dwóch wariatach cenowych, sprawdź jakich usług potrzebujesz i ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Poniżej cennik przeprowadzki z opisem. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę vat +23%.

Zapewniamy

Zabezpieczenie mebli i sprzętów
Pakowanie w kartony  
Kompleksowy załadunek i rozładunek mienia
Elastyczne godziny pracy

Cennik przeprowadzek

Przeprowadzka standardowa

170 pln/h

W Gdańsku:
0 zł za podstawienie
0 zł za kilometry
minimalne zamówienie 2 h
Samochód
Pracownicy
Stretch
Narzędzia
Kartony
Papier
Taśma

Przeprowadzka standardowa jest najczęściej wybieraną opcją, polega ona na tym, że po Państwa stronie jest spakowanie zawartości mebli oraz drobnego wyposażenia w kartony i worki, natomiast meblami zajmujemy się my. W dniu przeprowadzki meble powinny być puste, zabezpieczymy je folią stretch aby nie otworzyły się w trakcie noszenia. Wyniesiemy z mieszkania, na samochodzie zabezpieczymy kocami transportowymi i pasami. Następnie przewieziemy, wniesiemy oraz ustawimy w nowej lokalizacji. W cenie jest ekipa dwuosobowa i meblowóz 25 m3.

Przeprowadzka kompleksowa

290 pln/h

W Gdańsku:
0 zł za podstawienie
0 zł za kilometry
minimalne zamówienie 3 h
Samochód
Pracownicy
Stretch
Narzędzia
Kartony
Papier
Taśma

Przeprowadza kompleksowa polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy wyposażeni we wszystkie niezbędne materiały pakowe: kartony do przeprowadzki, folie stretch, taśmy klejące, papier pakowy, koce transportowe. Wszystkie materiały pakowe są wliczone w cenę przeprowadzki. Zajmiemy się pakowaniem w kartony, wyniesieniem oraz wniesieniem. Rzeczy spakowane przez nas objęte są ubezpieczeniem OC. Usługa ta jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta. W cenie jest ekipa 2 lub 3 osobowa i meblowóz 25 m3.

Każda przeprowadzka jest inna i rządzi się swoimi prawami, więc jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń lub napisz.