Przeprowadzki mieszkań

Ze względu na rosnące wymagania klientów i nasz nieustanny rozwój, oferujemy przeprowadzki w dwóch wariatach cenowych, sprawdź jakich usług potrzebujesz i ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka. Tania przeprowadzka standardowa  lub przeprowadzka kompleksowa. 

Przeprowadzki mieszkań w Gdańsku realizujemy już od 10 lat, skorzystaj z naszego doświadczenia. 

Każda realizowana przez nas usługa jest objęta ubezpieczenim OC. Jako firma przeprowadzkowa jesteśmy ubezpieczeni od wszelkich zdarzeń losowych. 

Twoje meble będą w dobrych rękach! 

 

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę vat +23%.

Zapewniamy

Zabezpieczenie mebli i sprzętów
Pakowanie w kartony  
Kompleksowy załadunek i rozładunek mienia
Elastyczne godziny pracy

Cennik przeprowadzek

Przeprowadzka standardowa

220 pln/h

W Gdańsku:
0 zł za podstawienie
0 zł za kilometry
0 ukrytych kosztów
minimalne zamówienie 2 h

Ubezpieczenie przeprowadzki
Samochód
Pracownicy
Stretch
Narzędzia
Kartony
Papier
Taśma

Przeprowadzka standardowa jest najczęściej wybieraną opcją, polega ona na tym, że po Państwa stronie jest spakowanie zawartości mebli oraz drobnego wyposażenia w kartony i worki, natomiast meblami zajmujemy się my. W dniu przeprowadzki meble powinny być puste, zabezpieczymy je folią stretch aby nie otworzyły się w trakcie noszenia. Wyniesiemy z mieszkania, na samochodzie zabezpieczymy kocami transportowymi i pasami. Następnie przewieziemy, wniesiemy oraz ustawimy w nowej lokalizacji. W cenie jest ekipa dwuosobowa, folia stretch, meblowóz 22 m3 i oczywiście pozytywne nastawienie. Jeśli mają Państwo na wyposażeniu pianino, fortepian, sejf, lodówkę side by side lub inny gabaryt powyżej 100 kg należy nas o tym poinformować – wycena indywidualna.  

Przeprowadzka kompleksowa

420 pln/h

W Gdańsku:
0 zł za podstawienie
0 zł za kilometry
0 ukrytych kosztów
Pakowanie w kartony

Ubezpieczenie przeprowadzki
Samochód
Pracownicy
Stretch
Narzędzia
Kartony
Papier
Taśma

Przeprowadza kompleksowa polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy wyposażeni we wszystkie niezbędne materiały pakowe: kartony do przeprowadzki, folie stretch, taśmy klejące, papier pakowy, koce transportowe. Wszystkie materiały pakowe są wliczone w cenę przeprowadzki. Zajmiemy się pakowaniem w kartony, wyniesieniem oraz wniesieniem. Rzeczy spakowane przez nas objęte są ubezpieczeniem OC. Usługa ta jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta. W cenie jest ekipa, meblowóz , materiały pakowe.

Każda przeprowadzka jest inna i rządzi się swoimi prawami, więc jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń lub napisz.